ВМ-1
Артикул:
72525547
Є в наявності

342,00 грн.
Виробник:
Не вказаний
Об'єм
Налив: 1 л
Кількість:

Масло ВМ-1 відноситься до класу вакуумних масел, що має на увазі обмежену область його застосування і, як наслідок, особливі вимоги до якості і складу кінцевого продукту. Масла цього типу повинні ефективно протистояти корозії, а також володіти певними параметрами в'язкості, тиску пари, граничного залишкового тиску масла. Таким чином, і спосіб вироблення даного масла має свої особливості і значно відрізняється від процесу виробництва масел іншого класу, хоча і виробляється воно практично з тих же нафт, що і звичайні масла.

Масло ВМ-1 виробляється з нафт парафінової групи, в яких містяться сірчисті домішки. Такі нафти називаються сірчистими або малосерністнимі. Процес вироблення вакуумного масла цієї групи включає в себе глибоке очищення вихідного складу, оскільки для того, щоб домогтися високих показників працездатності, необхідно забезпечити суворе відповідність вимогам, що пред'являються до вихідного продукту. Також це масло виробляється з застосуванням спеціальної вакуумної дистиляції, яка забезпечить ще більш якісну очистку масла. Особливості кінцевого складу практично повністю виключають можливість використання присадок.

Вакуумное масло ВМ-1 використовується, як робоча рідина в високовакуумних насосах паромасляного пристрою. Також в цьому ж якість масло використовується і в механічних насосах з масляним ущільнювачем. Обмежена сфера застосування даного масла обумовлює і суворі вимоги до складу масло і його характеристикам.