УНК SUPER OIL 2T
Артикул:
0101011
Є в наявності

117,00 грн.
Виробник:
Не вказаний
Об'єм
Об'єм: 1 л
Кількість:

УНК SUPER OIL 2T ТУ У 19.2 — 30427998 — 004:2013  – сучасне високоякісне мінеральне масло, призначене для використання в двотактних бензинових двигунах мотоциклів, мопедів, скутерів, снігоходів і т.д.

УНК SUPER OIL 2T володіє хорошими миючими, антиокислювальні та протизносні властивості, що гарантує чудову роботу двигуна при будь-яких навантаженнях.

Масло виробляється на основі високоякісного базового масла з застосуванням високоефективного сучасного малозольного пакету присадок, що забезпечує максимальний захист двигуна в будь-яких умовах експлуатації і значно знижує ризик утворення нагару в випускний системі, призводить до зменшення збоїв в роботі свічок запалювання, зниження ризику виникнення гартівного запалення, забезпечує більшу ефективність роботи двигуна, знижує витрату палива. Завдяки ретельно відпрацьованою рецептурою, масло УНК SUPER OIL 2T є практично бездимних, максимально безпечним для навколишнього середовища.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

УНК SUPER OIL 2T рекомендується до застосування в сучасних двотактних двигунах мотоциклів, моторолерів, снігоходів і скутерів.

Пропорція змішування повинна відповідати вимогам керівництва з експлуатації двигуна. Зазвичай стандартної нормою, прийнятою для мінеральних масел класу API TC, вважається співвідношення бензин до маслу 50: 1.