ШРУС-4
Артикул:
4637852
Є в наявності

0,00 грн.
Виробник:
Не вказаний
Об'єм
Упаковка 0,375 кг
Кількість:

ШРУС-4 — антифрикционная багатоцільова автомобільна мастило, рекомендована для змащування шарнірів рівних кутових швидкостей. Робочий температурний діапазон застосування мастила від мінус 40 ° С до плюс 120 ° С. Мастило ШРУС-4 виготовляється шляхом загущення суміші мінеральних масел літієвим милом 12-гідроксистеаринової кислоти, з додаванням багатофункціонального пакета присадок, а також наповнювача дисульфід молібдену. Виробництво здійснюється з використанням високоякісної сировини на новому і одному з найсучасніших виробничих комплексів СНД.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Мастило ШРУС-4 рекомендується для застосування в шарнірах рівних кутових швидкостей автомобілів, а так само в різних важко навантажених вузлах тертя автомобілів, машин і механізмів.

ПРЕИМУЩЕСТВА

  • Високі механічна і антиокислительная стабільність дозволяють використовувати її в герметично закритих вузлах протягом усього терміну служби без заміни та доповнення;
  • Високі протизносні і протизадирні характеристики мастила дозволяють збільшити термін служби вузлів, в яких вона застосо- вується;
  • Широкий діапазон робочих температур від мінус 40 ° С до плюс 120 ° С, дозволяє використовувати її цілий рік в різних кліматичних зонах.