ВМ-6
Артикул:
4736875
Є в наявності

210,00 грн.
Виробник:
Не вказаний
Об'єм
Налив: 1 литр
Кількість:

Масло ВМ-6 проводиться з нафт з невеликим вмістом сірчистих домішок. Треба відзначити, що подібні масла виробляються тільки з парафінистих нафт, причому в процесі виготовлення подібні масла проходять повне очищення від домішок, що дозволяє домогтися більш високої якості кінцевого продукту. Крім цього, подібні масла в процесі виробництва обов'язково піддаються вакуумної дистиляції, що необхідно для отримання більш якісного хімічного складу рідини. Взагалі, вакуумне масло являє собою мінеральні і в рідкісних випадках синтетичні продукти, які були схильні до глибокого очищення. Саме такі рідини і називаються вакуумними маслами.

Масло ВМ-6 застосовується в особливих умовах, як і будь-які інші масла подібного типу. У зв'язку з цим, виділяють кілька основних показників для визначення якості масла і його класифікації. Основні показники вакуумних масел - це стабільність проти окислювальних процесів, тиск насичених парів масла, граничний тиск залишкової маси, а також в'язкість, яка є в ряді випадків визначальною. Використання такого масла досить обмежена, оскільки вони застосовуються в вузькому колі механізмів, пов'язаних з вакуумом.

Це масло застосовується в якості робочого середовища, а також, як мастильний матеріал для окремих механізмів і систем агрегатів. Використовується в основному в поршневих форвакуумних насосах для досягнення більш високих показників робіт.

 

Наименование показателя

Норма по ГОСТ(ТУ)

Плотность при20°С, г/куб. см, не более

-

Вязкость кинематическая, кв. мм/с:

 

 

при 100°С, не более

8

 

при 50°С, не более

40

 

при 20°С, не более

220

Массовая доля, %, не более:

 

 

механических примесей

отсутствие

 

воды

отсутствие

Температура, °С:

 

 

вспышки в акрытом тигле, не ниже

216

 

застывания, не выше

-10

Кислотное число, мг КОН/г, не более

-

Коксуемость, %, не более

-

Фракционный состав:

 

 

температура начала перегонки, °С, не ниже

125

 

90% масла перегоняется при температуре, °С, не выше

220

Упругость паров при 20°С, Па (мм.рт.ст.), не более

4×10-4

Цвет на колориметре ЦНТ, единицы ЦНТ, не более

4,5