Створення та успішне застосування лінійки синтетичних і напівсинтетичних олив

Поява на ринку синтетичних і напівсинтетичних олив дозволило автомобілістам по-новому поглянути на питання результативного захисту складових комплексів свого транспортного засобу. А також надало перевагу вибору більш дієвого засобу. Але об'єктивний вибір можливий тільки в разі, коли автовласник ознайомлений з особливостями кожного виду мастильного засобу. Це надає йому можливість зробити правильний вибір на користь одного з продуктів. Не варто також при виборі забувати про рекомендації, що залишаються виробником - для якого виду двигуна краще підійде синтетика або напівсинтетика.

В цілому, синтетичні оливи, виробництвом яких займається компанія ТОВ Укрнафко з 2013 року, відрізняє висока якість, відмінні проникаючі характеристики. І той факт, що вони можуть працювати довше, ніж мінеральні індустріальні рідини на нафтовій основі. Ідеальний варіант для двигунів, що працюють в кліматичних умовах, які передбачають високі температури. Підходять вони і для нових моторів. Тоді як для двигуна, за яким помічена схильність до витоку, такі синтетичні індустріальні рідини протипоказані. Незважаючи на рівень якості продукції від Укрнафко, рідка консистенція складу мастильного матеріалу має здатність збільшувати її. І вам частіше доведеться міняти таку оливу. На тлі високої ціни це може стати істотним ударом для бюджету автомобіліста.

Компромісним рішенням в плані ціни, але аж ніяк не в плані якості, може стати вибір напівсинтетичній рідини. Вартість дешевше синтетичних олив, але аналогічні високі робочі характеристики. Досягти яких стає можливим при змішуванні натурального і синтетичного складу. В результаті виходить продукт з високими показниками термостабильности і хорошими проникаючими здібностями. Для моторів з великим пробігом - це найправильніше рішення. Підійде олива і для двигунів ранніх транспортних засобів, для застосування в холодний період року.

З огляду на великий досвід Укрнафко в області створення і реалізації мастильних матеріалів, а також наявність власної хімлабораторії, що здійснює строгий контроль якості пропонованої продукції - покупці можуть бути впевнені в якості та надійності придбаних масляних рідин.

Що б не вибрав покупець - він вибирає краще.