Курс на власне виробництво

Компанія ТОВ «Укрнафко» - один з провідних українських постачальників олив, технічних рідин і мастил. Компанія реалізує високоякісні присадки і оливи імпортного виробництва, діяльність компанії орієнтована на розширення власного виробництва.

Підприємство на ринку з 1995 року. Діяльність компанії почалася з виробництва тосола. Попутно компанія налагодила постачання високоякісних імпортних та вітчизняних товарів з групи паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин.

Розширивши асортимент готової продукції, наростивши виробничі потужності, сформувавши партнерську і клієнтську базу, підприємство тримає курс на нарощування власних нових технологій. Багато зусиль було покладено на розробку і впровадження власної серії високотехнологічних продуктів. І вже з 2013 року компанією налагоджено виробництво і реалізація олив синтетичного і напівсинтетичного походження.

На сьогоднішній день ТОВ «Укрнафко» має стійкі і прогресуючі показники. Компанія змогла довести свою стійкість до кризових явищ, здатність до продуктивної безперебійної роботи в рамках жорсткої конкуренції. Це свідчить про високу якість продукції, що випускається і поставляється, грамотній політиці підприємства, високих виробничих потужностях і довіру з боку вітчизняного споживача.

Сьогодні «Укрнафко» - завод технічних олив. В асортименті товару компанії налічується понад 180 найменувань позицій. Клієнтами підприємства є найбільші вітчизняні українські підприємства. Це підприємства машинобудівної та енергетичної галузі, сільського господарства і металургії. До числа її партнерів відносяться приватні споживачі і невеликі фірми, середні підприємства і заводи гіганти.

Високоякісна продукція, орієнтація на вітчизняний ринок, якісне обслуговування і доступні ціни - той внесок, який підприємство робить у зміцнення господарської діяльності в країні. Купуючи паливно-мастильні матеріали від українського виробника «Укрнафко», клієнти беруть участь в стабілізації економічної ситуації в нашій країні. Разом з тим вони отримують високоякісну продукцію, яка не поступається імпортним аналогам, за доступною ціною.